Nagrzewnica elektryczna kanałowa 150 mm/2,4 kW Vents NK 150-2,4-1

  • Kod produktu 406
  • EAN 4823016277503
  • Producent Vents
  • Dostępność 1 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
399 zł

cena netto
324,39 zł

Kanałowa nagrzewnica elektryczna Vents NK 150-2,4-1 o średnicy 150 mm i mocy 2,4 kW do ogrzewania powietrza doprowadzanego przez system wentylacyjny o przekroju okrągłym fi 150mm.

KONSTRUKCJA

Obudowa nagrzewnicy i skrzynka przyłączeniowa wykonana jest ze stali ocynkowanej a elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica posiada gumową uszczelkę w celu zapewnienia hermetyczności przy połączeniu z kanałem wentylacyjnym. Posiada dwa termostaty zabezpieczające przed przegrzaniem. Urządzenie typu Vents NK występuje w różnych wariantach  różniących się mocą oraz średnicą .

ZASTOSOWANIE

Nagrzewnica kanałowa przeznaczona jest do nawiewnego podgrzewania powietrza w systemach wentylacyjnych i grzewczych.Powietrze przechodzące przez nagrzewnice nie może zawierać żadnych substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, pyłu,sadzy itp. Nagrzewnica jest elementem systemu wentylacyjnego i nie jest przeznaczona do samodzielnego użytku.
 

MONTAŻ

Nagrzewnicę montujemy do kanału wentylacyjnego (Ø150mm) za pomocą klamer.Zamontować urządzenie można w dowolnej pozycji  za wyjątkiem położenia tablicą rozdzielczą w dół (ryzyko gromadzenia się skroplin). Zaleca się stosowanie filtra  przed wlotem do nagrzewnicy który zabezpieczy elementy grzejne  przed zabrudzeniami.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 3,1 kg
Zasilanie 230/50 V/Hz
Średnica 150 mm
Przepływ powietrza 150 m³/godz
Moc 2400 W
Wersja Jednofazowa

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij