Kratka wentylacyjna okrągła PCV z regulacją 125 mm Dalap GP 125 RUNF

  • Kod produktu 8582
  • EAN 4824032006030
  • Producent Dalap
  • Dostępność 9 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
10 zł

cena netto
8,13 zł

Plastikowa kartka wentylacyjna Dalap GP 125 RUNF ze stałą żaluzją i kołnierzem 125 mm w kolorze białym

KONSTRUKCJA

Kratka została skonstruowana specjalnie do wietrzenia bez ciągu zwrotnego. Kratka posiada stałą żaluzję, za którą umieszona jest mechaniczna regulacja przepływu powietrza. Wykonana z plastiku wysokiej jakości z domieszką ABS, który jest odporny na promieniowanie UV (nie żółknie na słońcu). Wewnętrzna strona kratki z łatwo odpinanymi uchwytami zapewnia łatwe czyszczenie. Zewnętrzna średnica wynosi 160 mm a wewnętrzny kołnierz o średnicy 125 mm.

MONTAŻ

Kratka wykonana jest do montażu  na strop oraz ścianę. Łatwy montaż za pomocą śrub które są ukryte pod kratką lub połączą się z przewodami o tej samej średnicy poprzez zasunięcie. Kratka jest z kołnierzem i jest kompatybilna z naszymi przewodami.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij