megjelenítése / elrejtése menü

  Metalowa kratka grawitacyjna Dalap SMP 400 335x335 mm

  • otwór 335x335 mm
  • zewnętrzna
  • żaluzja grawitacyjna

  W magazynie 7 szt.

  149 złz VAT

  121 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  90249
  4250622608450
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  KONSTRUKCJA

  Kratka metalowa w kolorze białym, malowana proszkowo co gwarantuje jej trwałość. Wyposażona w żaluzję grawitacyjną zapobiegającą powstawaniu ciągu wstecznego. Żaluzja wykonana z wysokiej jakości plastiku ABS dzięki czemu jest odporna na promienie słoneczne.

  ZASTOSOWANIE

  Głównym celem zastosowania kratki grawitacyjnej jest zapobieganie powstawania ciągu wstecznego, oraz zabezpieczenie kanału i wentylatora przed warunkami atmosferycznymi( deszcz, śnieg, nieprzyjemne zapachy). Kratka otwiera się w momencie podmuchu powietrza z wentylatora, a zamyka po wyłączeniu wentylatora, działając jak zawór zwrotny blokując przepływ powietrza. Kratki grawitacyjne możemy zastosować w domach, magazynach, garażach, sklepach.

  MONTAŻ

  Kratki grawitacyjne są przeznaczone do montażu na ścianę, żaluzje powinny znajdować się w pozycji poziomej. Kratkę przytwierdzamy do fasady za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi.Przytwierdzoną kratkę można dodatkowo zabezpieczyć przed podciekaniem wody za pomocą sylikonu, uszczelniając szczeliny między kratką a fasadą.

  Parametry i specyfikacje

  MontażNa ścianę
  KolorBiały
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE
  MateriałMetal, plastik

  Akcesoria