megjelenítése / elrejtése menü

  Metalowa kratka grawitacyjna Dalap SMP 350 285x285 mm

  • otwór 285x285 mm
  • zewnętrzna
  • żaluzja grawitacyjna

  W magazynie 4 szt.

  135 złz VAT

  110 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  90248
  4250622608436
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  KONSTRUKCJA

  Kratka metalowa w kolorze białym, malowana proszkowo co gwarantuje jej trwałość. Wyposażona w żaluzję grawitacyjną zapobiegającą powstawaniu ciągu wstecznego. Żaluzja wykonana z wysokiej jakości plastiku ABS dzięki czemu jest odporna na promienie słoneczne.

  ZASTOSOWANIE

  Głównym celem zastosowania kratki grawitacyjnej jest zapobieganie powstawania ciągu wstecznego, oraz zabezpieczenie kanału i wentylatora przed warunkami atmosferycznymi( deszcz, śnieg, nieprzyjemne zapachy). Kratka otwiera się w momencie podmuchu powietrza z wentylatora, a zamyka po wyłączeniu wentylatora, działając jak zawór zwrotny blokując przepływ powietrza. Kratki grawitacyjne możemy zastosować w domach, magazynach, garażach, sklepach.

  MONTAŻ

  Kratki grawitacyjne są przeznaczone do montażu na ścianę, żaluzje powinny znajdować się w pozycji poziomej. Kratkę przytwierdzamy do fasady za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi.Przytwierdzoną kratkę można dodatkowo zabezpieczyć przed podciekaniem wody za pomocą sylikonu, uszczelniając szczeliny między kratką a fasadą.

  Parametry i specyfikacje

  MontażNa ścianę
  KolorBiały
  MateriałMetal, plastik
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE

  Akcesoria