megjelenítése / elrejtése menü

  Metalowa kratka grawitacyjna Dalap SMP 250 185x185 mm

  • otwór 185x185 mm
  • zewnętrzna
  • żaluzja grawitacyjna

  W magazynie 3 szt.

  113 złz VAT

  92 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  90246
  4250622608399
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  KONSTRUKCJA

  Kratka metalowa w kolorze białym, malowana proszkowo co gwarantuje jej trwałość. Wyposażona w żaluzję grawitacyjną zapobiegającą powstawaniu ciągu wstecznego. Żaluzja wykonana z wysokiej jakości plastiku ABS dzięki czemu jest odporna na promienie słoneczne.

  ZASTOSOWANIE

  Głównym celem zastosowania kratki grawitacyjnej jest zapobieganie powstawania ciągu wstecznego, oraz zabezpieczenie kanału i wentylatora przed warunkami atmosferycznymi( deszcz, śnieg, nieprzyjemne zapachy). Kratka otwiera się w momencie podmuchu powietrza z wentylatora, a zamyka po wyłączeniu wentylatora, działając jak zawór zwrotny blokując przepływ powietrza. Kratki grawitacyjne możemy zastosować w domach, magazynach, garażach, sklepach.

  MONTAŻ

  Kratki grawitacyjne są przeznaczone do montażu na ścianę, żaluzje powinny znajdować się w pozycji poziomej. Kratkę przytwierdzamy do fasady za pomocą wkrętów z kołkami rozporowymi.Przytwierdzoną kratkę można dodatkowo zabezpieczyć przed podciekaniem wody za pomocą sylikonu, uszczelniając szczeliny między kratką a fasadą.

   

  Parametry i specyfikacje

  KolorBiały
  Masa634 g
  MontażNa ścianę
  MateriałMetal, plastik
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE
  WykorzystanieZewnętrzne i wewnętrzne

  Akcesoria