megjelenítése / elrejtése menü

    Kanał wentylacyjny płaski PCV 110x55mm/1,5m Dalap 5015

    • średnica 110x55 mm
    • długość 1,5 metra
    • FENOLSTOP

    W magazynie 10 szt. i więcej

    33,00 złz VAT

    26,83 zł bez VAT

    Brakuje 650,00 zł do darmowej dostawy
    5015
    4250622610224
    24 miesiące
    Dalap
    scroll

    Opis produktu

    Płaski kanał wentylacyjny PCV o średnicy 110x55 mm, długości 1,5 m Dalap 5015 do zastosowania w wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej oraz nawiewno-wywiewnej.

    Konstrukcja

    Kanał wykonany z wysokiej jakości plastiku ABS w kolorze białym, dzięki czemu jest trwały i odporny na promieniowanie UV. Jako jedyne na rynku kanały marki Dalap zostały wykonane w nowatorskiej technologii FENOL STOP, czyli wyeliminowano z procesu produkcyjnego użycie potencjalnie groźnych związków fenolu. Kanały PCV wytwarzają niskie opory dla powietrza, dzięki czemu należą do najcichszych systemów wentylacyjnych.

    Zastosowanie

    Kanały można stosować w systemach wentylacyjnych w których temperatura przepływającego powietrza nie przekracza 40 °C. Przewody wentylacyjne dzięki dużej wytrzymałości można osadzać w ścianie za pomocą pianek niskoprężnych.Można je stosować w wszystkich pomieszczeniach wymagających wentylacji, przeznaczone są również do jednostek rekuperacyjnych. Duży wybór akcesori do kanałów daje możliwość budowy niestandardowych długości i skomplikowanych rozgałęzień wentylacyjnych.

    Kompatybilność

    Do połączenia kanałów ze sobą należy zastosować złączkę wewnętrzną, która znajduje się w naszej ofercie. Łączenie kanału z trójnikiem, kolankiem, redukcją, zaślepką, zaworem zwrotnym nie wymaga dodatkowych łączników ponieważ łączą się bezpośrednio z kanałem, lecz przy łączeniu kształtek ze sobą (przykład: kolano z kolanem) musimy zastosować złączkę zewnętrznną króra znajduje się w naszej ofercie. Do osadzenia w kanale wentylatorów domowych oraz kanałowych z naszej oferty nie potrzebujemy dodatkowych złączek, ponieważ łączą się bezpośrednio ze sobą.

    Parametry i specyfikacje

    KolorBiały
    MontażNa sufit lub na ścianę
    Maksymalna temperatura40 °C
    Symbol certyfikatuCE
    MateriałPlastik
    Rozmiary110x55 mm
    Długość1,5 m
    WykorzystanieZewnętrzne i wewnętrzne

    Dokumenty

    Akcesoria