megjelenítése / elrejtése menü

  Kanał wentylacyjny PCV 125mm/2m Dalap 2020

  • średnica 125 mm
  • długość 2 metry
  • FENOLSTOP

  W magazynie 10 szt. i więcej

  60 złz VAT

  49 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  2020
  4250622610156
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Kanał wentylacyjny PCV o średnicy 125 mm, długości 2 m Dalap 2020 do zastosowania w wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej oraz nawiewno-wywiewnej.

  Konstrukcja

  Kanał wykonany z wysokiej jakości plastiku ABS w kolorze białym, dzięki czemu jest trwały i odporny na promieniowanie UV. Jako jedyne na rynku kanały marki Dalap zostały wykonane w nowatorskiej technologii FENOL STOP, czyli wyeliminowano z procesu produkcyjnego użycie potencjalnie groźnych związków fenolu. Kanały PCV wytwarzają niskie opory dla powietrza, dzięki czemu należą do najcichszych systemów wentylacyjnych.

  Zastosowanie

  Kompatybilność

  Do połączenia kanałów ze sobą należy zastosować złączkę wewnętrzną, która znajduje się w naszej ofercie. Łączenie kanału z trójnikiem, kolankiem, redukcją, zaślepką, zaworem zwrotnym nie wymaga dodatkowych łączników ponieważ łączą się bezpośrednio z kanałem, lecz przy łączeniu kształtek ze sobą (przykład: kolano z kolanem) musimy zastosować złączkę zewnętrznną króra znajduje się w naszej ofercie. Do osadzenia w kanale wentylatorów domowych oraz kanałowych z naszej oferty nie potrzebujemy dodatkowych złączek, ponieważ łączą się bezpośrednio ze sobą.

  Parametry i specyfikacje

  MontażNa sufit lub na ścianę
  KolorBiały
  Maksymalna temperatura40 °C
  MateriałPlastik
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE
  Długość2 m
  WykorzystanieWewnętrzne
  Średnica125 mm

  Dokumenty

  Akcesoria