megjelenítése / elrejtése menü

  Kanał wentylacyjny PCV 100mm/2m Dalap 1020

  • średnica 100 mm
  • długość 2 metry
  • FENOLSTOP

  W magazynie 10 szt. i więcej

  40 złz VAT

  33 zł bez VAT

  Brakuje 650 zł do darmowej dostawy
  1020
  4250622610095
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Kanał wentylacyjny PCV o średnicy 100 mm, długości 2 m Dalap 1020 do zastosowania w wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej oraz nawiewno-wywiewnej.

  Konstrukcja

  Kanał wykonany z wysokiej jakości plastiku ABS w kolorze białym, dzięki czemu jest trwały i odporny na promieniowanie UV. Jako jedyne na rynku kanały marki Dalap zostały wykonane w nowatorskiej technologii FENOL STOP, czyli wyeliminowano z procesu produkcyjnego użycie potencjalnie groźnych związków fenolu. Kanały PCV wytwarzają niskie opory dla powietrza, dzięki czemu należą do najcichszych systemów wentylacyjnych.

  Zastosowanie

  Kanały można stosować w systemach wentylacyjnych w których temperatura przepływającego powietrza nie przekracza 40 °C. Przewody wentylacyjne dzięki dużej wytrzymałości można osadzać w ścianie za pomocą pianek niskoprężnych.Można je stosować w wszystkich pomieszczeniach wymagających wentylacji, przeznaczone są również do jednostek rekuperacyjnych. Duży wybór akcesori do kanałów daje możliwość budowy niestandardowych długości i skomplikowanych rozgałęzień wentylacyjnych.

  Kompatybilność

  Do połączenia kanałów ze sobą należy zastosować złączkę wewnętrzną, która znajduje się w naszej ofercie. Łączenie kanału z trójnikiem, kolankiem, redukcją, zaślepką, zaworem zwrotnym nie wymaga dodatkowych łączników ponieważ łączą się bezpośrednio z kanałem, lecz przy łączeniu kształtek ze sobą (przykład: kolano z kolanem) musimy zastosować złączkę zewnętrznną króra znajduje się w naszej ofercie. Do osadzenia w kanale wentylatorów domowych oraz kanałowych z naszej oferty nie potrzebujemy dodatkowych złączek, ponieważ łączą się bezpośrednio ze sobą.

  Parametry i specyfikacje

  KolorBiały
  MontażNa sufit lub na ścianę
  MateriałPlastik
  Maksymalna temperatura40 °C
  Symbol certyfikatuCE
  Długość2 m
  WykorzystanieZewnętrzne i wewnętrzne
  Średnica100 mm

  Dokumenty

  Akcesoria