megjelenítése / elrejtése menü

  Kanał wentylacyjny PCV 100mm/0,5m Dalap 1005

  • średnica 100 mm
  • długość 0,5 metra
  • FENOLSTOP

  W magazynie 30 szt. i więcej

  12 złz VAT

  10 zł bez VAT

  Brakuje 300 zł do darmowej dostawy
  1005
  4250622610101
  24 miesiące
  Dalap
  scroll

  Opis produktu

  Kanał wentylacyjny PCV o średnicy 100 mm, długości 0,5 m Dalap 1005 do zastosowania w wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej oraz nawiewno-wywiewnej.

  Konstrukcja

  Kanał wykonany z wysokiej jakości plastiku ABS w kolorze białym, dzięki czemu jest trwały i odporny na promieniowanie UV. Jako jedyne na rynku kanały marki Dalap zostały wykonane w nowatorskiej technologii FENOL STOP, czyli wyeliminowano z procesu produkcyjnego użycie potencjalnie groźnych związków fenolu. Kanały PCV wytwarzają niskie opory dla powietrza, dzięki czemu należą do najcichszych systemów wentylacyjnych.  

  Zastosowanie

  Kanały można stosować w systemach wentylacyjnych w których temperatura przepływającego powietrza nie przekracza 40 °C. Przewody wentylacyjne dzięki dużej wytrzymałości można osadzać w ścianie za pomocą pianek niskoprężnych.Można je stosować w wszystkich pomieszczeniach wymagających wentylacji, przeznaczone są również do jednostek rekuperacyjnych. Duży wybór akcesori do kanałów daje możliwość budowy niestandardowych długości i skomplikowanych rozgałęzień wentylacyjnych.

  Kompatybilność

  Do połączenia kanałów ze sobą należy zastosować złączkę wewnętrzną, która znajduje się w naszej ofercie. Łączenie kanału z trójnikiem, kolankiem, redukcją, zaślepką, zaworem zwrotnym nie wymaga dodatkowych łączników ponieważ łączą się bezpośrednio z kanałem, lecz przy łączeniu kształtek ze sobą (przykład: kolano z kolanem) musimy zastosować złączkę zewnętrznną króra znajduje się w naszej ofercie. Do osadzenia w kanale wentylatorów domowych oraz kanałowych z naszej oferty nie potrzebujemy dodatkowych złączek, ponieważ łączą się bezpośrednio ze sobą.

   

  Parametry i specyfikacje

  MontażNa sufit lub na ścianę
  KolorBiały
  MateriałPlastik
  RozmiaryZobacz rys.
  Symbol certyfikatuCE
  Maksymalna temperatura40 °C
  Długość0,5 m
  WykorzystanieWewnętrzne
  Średnica100 mm

  Dokumenty

  Akcesoria