Daszek kominowy 315 mm Dalap PS 315

  • Kod produktu 80038
  • EAN 4250622603226
  • Producent Dalap
  • Dostępność 2 szt.
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
189 zł

cena netto
153,66 zł

Nasada kominowa z kratką, daszek kominowy Dalap PS 315 o średnicy 315 mm.

ZASTOSOWANIE

Nasada kominowa nadaje się do zakończenia przewodu kominowego w domu. Zapobiega w powstawaniu wilgoci, dostawaniu się nieczystości, deszczu lub śniegu do przewodu. Łatwa instalacja poprzez nasunięcie na przewód. Nasada wytrzyma temperaturę od -30 do +100 °C.

KONSTRUKCJA

Nasada głowica kominowa wykonana jest z ocynkowanej blachy, która posiada wysoką odporność na zjawiska atmosferyczne. Daszek dostarczany jest z siatką ochronną ze spawanego ocynkowanego włókna, rozmiar oka wynosi 12x12 mm.

KOMPATYBILNOŚĆ

Nasada kominowa Dalap PS 315 jest kompatybilna z innymi produktami z naszej oferty  - redukcje, złączki, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

Parametry

Kolor Srebrny
Symbol certyfikatu CE
Masa 4,1 kg
Materiał Blacha ocynkowana
Wykorzystanie Zewnętrzne
Średnica 315 mm

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij