Daszek kominowy 150 mm Dalap PS 150

  • Kod produktu 80029
  • EAN 4250622603189
  • Producent Dalap
  • Dostępność na zamówienie
    Wysyłka natychmiast

cena brutto
100 zł

cena netto
81,30 zł

Nasada kominowa z kratką, daszek kominowy Dalap PS 150 o średnicy 150 mm.

ZASTOSOWANIE

Nasada kominowa nadaje się do zakończenia przewodu kominowego w domu. Zapobiega w powstawaniu wilgoci, dostawaniu się nieczystości, deszczu lub śniegu do przewodu. Łatwa instalacja poprzez nasunięcie na przewód. Głowica wytrzyma temperaturę od -30 do +100 °C.

KONSTRUKCJA

Dachowa nasada kominowa wykonana jest z ocynkowanej blachy, która posiada wysoką odporność na zjawiska atmosferyczne. Daszek dostarczany jest z siatką ochronną ze spawanego ocynkowanego włókna, rozmiar oka wynosi 12x12 mm.

KOMPATYBILNOŚĆ

Nasada kominowa Dalap PS 150 jest kompatybilna z innymi produktami z naszej oferty  - redukcje, złączki, zawory zwrotne, kołnierze, odgałęzienia, kolanka lub zaślepki.

Parametry

Kolor Srebrna
Symbol certyfikatu CE
Masa 1,1 kg
Materiał Blacha ocynkowana
Wykorzystanie Zewnętrzne
Średnica 150 mm

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij