megjelenítése / elrejtése menü

  Historia firmy

  Historia iWENTYLATORY.pl sięga 2014 roku, kiedy pojawiliśmy się w Polsce jako sklep internetowy z wentylatorami i systemami wentylacyjnymi. Początkowo bazowaliśmy wyłącznie na produktach renomowanej marki Dalap, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

  Wraz z rozwojem firmy i wzrostem naszego doświadczenia, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, wprowadzamy do oferty nowe produkty innych wiodących producentów z naszej branży.

  W asortymencie regularnie pojawiają się innowacyjne produkty, tak aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, wprowadzamy do sprzedaży takie towary towary, o które najczęściej pytają nasi klienci.

  Stopniowo wyrośliśmy, z małego biura przy magazynie na dalekim przedmieściu, do cenionego specjalistycznego sklepu, którego obsługa to nie tylko sprzedawcy w sklepie internetowym. To przede wszystkim doświadczeni fachowcy w branży wentylatorów i wentylacji oraz klimatyzacji. Ponieważ chcieliśmy być bliżej naszych klientów i oferować wygodę osobistej obsługi wraz z wygodnym dojazdem po odbiór zamówionych towarów, w roku 2015 przenieśliśmy nasze biura i magazyny na ulice Buforową 125 we Wrocławiu.

  Dzięki powiększeniu powierzchni magazynowej i biurowej możemy niemalże cały asortyment z naszej oferty mieć dostępny do natychmiastowego odbioru lub wysyłki. Nawet największe zamówienia nie stanowią dla nas problemu logistycznego, zapasy praktycznie wszystkich produktów z naszej oferty znajdują się w centralnym magazynie w Czechach, gdzie na powierzchni ponad 4000 m2 czekają na szybki transport do naszych klientów.