megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

    Wentylatory inteligentne i solarne do łazienki Oto 7 produktów.

    Jak mówi nazwa- wentylator zasilany energią słoneczną. Ekologiczny napęd solarny daje nam wyjątkowe niskie nakłady na eksploatacje, co sprawie, że jest to idealne urządzenie do miejsc, w których potrzebna jest nieprzerwana wentylacja od rano do wieczora. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wewnętrznej kratki i urządzenia dla obsługi otwarcia przewodu wentylacyjnego zapewniają ciągły dopływ świeżego powietrza do twojego domu.

    Wentylator Vents iFan to urządzenia najnowszej generacji, ze wszystkimi inteligentnymi funkcjami w jednym urządzeniu. W pełni zautomatyzowany i zoptymalizowany proces wentylacji, mogący pracować według różnych parametrów: temperatury powietrza, czujnika wilgotności, czujnika ruchu oraz kilka innych opcji Programowanie wentylatora odbywa się przy pomocy pilota, również późniejsza jego obsługa. Wentylatory iFan sa montowane praktycznie na ścianie, korpus wentylatora wsuwany do kanału wentylacyjnego jest bardzo krótki, co daje możliwość montażu tego wentylatora w miejscach posiadających ograniczony dostęp do szybów wentylacyjnych.

    Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.