megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Ciśnienie akustyczne (hałas)
  Stopień ochrony

   Wentylatory łazienkowe z czujnikiem ruchu, wyłącznikiem czasowym Oto 8 produktów.

   Wentylatory łazienkowe z czujnikiem ruchu i wyłącznikiem czasowym znakomicie sprawdzą się w automatycznej pracy w pomieszaniach, w których potrzebna jest wentylacja reagująca na obecność w nich ludzi. Szczególnie w ciągach komunikacyjnych, większych łazienkach, toaletach i temu podobnych. Czujnik ruchu zastępuje tradycyjną integrację działania wentylatora z włącznikiem oświetlenia w pomieszczeniu. Znakomite rozwiązanie dla miłośników kotów korzystających z kuwety ustawionej w łazience.

   Czujnik ruchu reaguje na odległość do 4 metrów włączając wentylator. Wyłącznik czasowy będzie podtrzymywał pracę urządzenia przez czas od 2 do 30 minut. Dzięki temu uzyskujemy całkowitą automatyzację wentylacji pomieszczenia. Wentylatora nie trzeba włączać i wyłączać, całość procesu jest automatyczna. Szczególnie przy zastosowaniu bezpośredniej wentylacji przez ścianę przy użyciu

   Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.