megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Średnica
  Moc
  Przepływ powietrza

   Wentylatory Oto 49 produktów.

   Wentylator. Serce sprawnej wentylacji.

   Właśnie dlatego znajdziecie u nas szeroki wybór wentylatorów domowych i przemysłowych. Wentylatory do łazienki, do WC, do kuchni i innych pomieszczeń, jak również do większych obiektów jak garaże, restauracje czy hale przemysłowe. Po prostu mamy rozwiązania dla usuwania zapachów i wilgoci w dowolnych obiektach.

   W naszej ofercie znajdują się wentylatory na napięcie 12 V, z timerem, czujnikiem wilgotności a nawet z czujnikiem ruchu. Wentylatory przeznaczone do montażu na ścianą oraz do sufitu. Wentylatory przeznaczone do wentylacji przerywanej i ciągłej. Posiadamy również szeroką ofertę akcesoriów, takich jak regulatory obrotów, kratki wentylacyjne oraz przewody wentylacyjne i kanały.

   Jeśli nie jesteście pewni wyboru, pomoże nasze kącik porad. Możemy również porozmawiać osobiście. Czekamy na pytania na e-mail info@iwentylatory.pl lub pod numerem telefonu 71 780 41 34.

   • Wentylatory łazienkowe

    Łazienki z uwagi na wyższą wilgotność są o wiele trudniejsze do sprawnego wentylowania niż inne miejsca. Niewietrzenie wilgotnych pomieszczeń jest złym rozwiązaniem i może doprowadzić do powstania nieprzyjemnego zapachu a w końcu do rozwoju pleśni i grzybów. Aby temu zapobiec wystarczy mieć w łazience wentylator, który bez problemu usunie wilgotne powietrze. Wentylatorów do łazienek mamy na iWENTYLATORY.pl całą serię. Podstawowe bez dodatkowych funkcji, z wyłącznikiem czasowym, z czujnikiem wilgotności, z czujnikiem ruchu, na 12V oraz wyjątkowo ciche.

    Do zakupionych wentylatorów mamy przygotowane duże ilości elementów uzupełniających, które są niezbędne do budowy wydajnego systemu: regulatory obrotów, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne okrągłe PCV, kanały wentylacyjne prostokątne PCV, wszelkiego rodzaju złączki i redukcje itd.

    Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

   • Wentylatory przemysłowe

    Poszukujesz  promieniowych wentylatorów dachowych lub wentylatorów osiowych wywiewnych wentylatorów zewnętrznych lub turbin do kanałów prostokątnych?  W takim razie jesteś na dobrym miejscu! Oferujemy ci wysokiej jakości wentylatory przemysłowe  przeznaczone do pracy ciągłej. Wentylatory są wyposażone w łożyska kulkowe dla długiej żywotności i bezproblemowej pracy. W naszym centralnym magazynie na powierzchni ponad 1500 m² mamy wystarczająco dużą ilość wentylatorów przemysłowych Dalap, aby zrealizować największe nawet zamówienia. W magazynie we Wrocławiu znajdują się zawsze dostępne ilości detaliczne najbardziej nawet wyszukanych modeli wentylatorów przemysłowych.

   • Wentylatory kanałowe

    Wentylatory kanałowe i turbiny kanałowe są przeznaczone do tworzenia systemów wentylacji mechanicznej nawiewnej, wywiewnej oraz mieszanej. Wentylatory kanałowe można podłączać do kanałów wentylacyjnych PCV , rur spiro, elastycznych kanałów aluminiowych typu spiro oraz do przewodów elastycznych PCV. Większość wentylatorów kanałowych jest wyposażonych w łożyska kulkowe dla przedłużenia żywotności oraz bezproblemowej pracy. Praktycznie każdy z naszych wentylatorów kanałowych jest dostosowany do sterowania za pomocą regulatorów obrotów, zaś wysokie parametry sprężu pozwalają na wykorzystanie w systemie kanałów filtrów. W ofercie nie może zabraknąć także tańszych wentylatorów kanałowych z łożyskiem ślizgowym do przerywanej wentylacji. W naszym magazynie we Wrocławiu mamy w ciągłej ofercie pełen asortyment w ilościach detalicznych. Wszystkie nasze produkty w ilościach hurtowych przechowujemy w naszym centralnym magazynie,gdzie w hali o powierzchni ponad 1500 metrów setki produktów są gotowe do natychmiastowego transportu do polskiego magazynu. Nawet największe zamówienia realizujemy w ciągu kilku dni.

   • Wentylatory sufitowe

    Luksusowe wentylatory sufitowe są dostępne w wersjach z oświetleniem lub bez oświetlenia. Wentylatory sufitowe zapewniają dopływ świeżego powietrza i zmniejszają wydatki na ogrzewanie poprzez poprawę cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości, markowe wentylatory sufitowe Westinghouse. W magazynie mamy duży wybór  wentylatorów sufitowych przygotowanych do natychmiastowej wysyłki. Dla Państwa wygody mamy w ofercie również dużą ilość elementów dodatkowych jak pręty przedłużające, piloty zdalnego sterowania oraz regulatory ścienne oraz klosze szklane do wentylatorów.

   • Wentylatory stojące

    Oto propozycja na gorące dni - oferta wysokiej klasy, bardzo wydajnych markowych wentylatorów domowych. Dostepne są w 3 warianatch: jako wentylator stołowy, wentylator stojący i wentylator podłogowy . Ze względu na swoje parametry wentylatory te sprawdzą się nie tylko przy chłodzeniu pomieszczeń mieszkalnych, nadają się również do wentylacji biur, sklepów, salonów fryzjerskich lub kosmetycznych. Ciekawa i nowoczesna stylistyka wentylatorów sprawia, że mogą one stanowić znakomite uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Inną propozycją wzbogacającą wystrój wnętrza oraz zapewniającą przyjemne chłodzenie w lecie są wentylatory sufitowe firmy Westinghouse dostępne w naszym sklepie

   • Rekuperacja

    Rekuperacja to odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń. Energia jest odzyskiwana w wymiennikach i przez nie przekazywana do świeżego powietrza, które jest do mieszkalnych pomieszczeń dostarczane już wstępnie podgrzane do wymaganej temperatury. Do głównych zalet systemu rekuperacji należy zmniejszenie kosztów ogrzewania i trwałe zmniejszenie wilgoci w domu. Zaletą naszych jednostek rekuperacji jest to, że są w odróżnieniu od klasycznych płytowych wymienników ciepła skonstruowane tak, aby zniosły także pracę w temperaturze poniżej zera i tym samym nie zamarzły.

   • Nagrzewnice elektryczne

    Gdy konieczne jest wsparcie dla sysyemu ogrzewanie obiektu lub całkowite jego stworzenie bez prowadzenia znaczących modyfikacji rozwiązaniem stają sie nagrzewnice elektryczne. W wersji kanałowej nagrzewnice mogą zostać włączone do istniejącego systemu wentylacyjnego, warunkiem jest wyposażenie go w odpowiedniej jakości wentylator kanałowy. Dla rozwiązań tymczasowych lub doraźnych dorbym rozwiązaniem są przenoścne nagrzewnice elektryczne firmy Master. Wspomogą one ogrzeweanie pomieszczeń a wraz z osuszaczami powietrza stanowią niezbędne wręcz wyposażenie każdej firmy budowlanej czy remontowej.

   • Akcesoria do wentylatorów

    Oferujemy Państwu niezbędne akcesoria do wentylatorów takie jak: zawory zwrotne, które uniemożliwiają powrót nieprzyjemnego zapachu lub zimnego powietrza, regulatory obrotów umożliwiające zmniejszanie hałasu wentylatorów, czujniki zewnętrzne: ruchu lub wilgoci, regulatory temperatury, transformatory do zmiany napięcia na 12V, wyłączniki czasowe. Akcesoria z naszej oferty współpracują z większością naszych wentylatorów kanałowych oraz wentylatorów przemysłowych zgodnie ze specyfikacją techniczną produktów

   • Wentylatory do podzespołów

    Wentylatory przeznaczone do chłodzenia różnorakich urządzeń : od komputerów stacjonarnych, przez serwery czy centrale telefoniczne aż do skrzynek elektrycznych. Duży wybór rozmiarów oraz cała gama silników sprawia, że możliwe jest bardzo precyzyjne dobranie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Proponujemy najwyższej jakości wentylatory chłodzące do urządzeń w najniższych cenach.

   Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

   per page