7 Wyniki

Do środowiska zagrożonego wybuchem

Przemysłowe ścienne wentylatory osiowe do środowiska zagrożonego wybuchem. Wentylatory z certyfikacją EX ATEX spełniające najwyższe normy bezpiczeństwa dla urządzeń przeznaczonych do wentylacji wywiewnej w warunkach specjalnych. Różne warianty rozmiarowe zarówno w wersji zasilanej na 230V jak i 400V. Gwarantujemy wysoka jakość produktów, doskonałe ceny i szybki serwis. Polecamy również dodatkowe akcesoria, niezbędne do zapewnienia pełnej funkcjonalności i bezpieczności systemu wentylacji takie jak regulatory obrotów oraz kratki z żaluzjami grawitacyjnymi.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy informacji przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij