megjelenítése / elrejtése menü

  Wentylatory stojące Oto 62 produktów.

  Oto propozycja na gorące dni - oferta wysokiej klasy, bardzo wydajnych markowych wentylatorów domowych. Dostepne są w 3 warianatch: jako wentylator stołowy, wentylator stojący i wentylator podłogowy . Ze względu na swoje parametry wentylatory te sprawdzą się nie tylko przy chłodzeniu pomieszczeń mieszkalnych, nadają się również do wentylacji biur, sklepów, salonów fryzjerskich lub kosmetycznych. Ciekawa i nowoczesna stylistyka wentylatorów sprawia, że mogą one stanowić znakomite uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Inną propozycją wzbogacającą wystrój wnętrza oraz zapewniającą przyjemne chłodzenie w lecie są wentylatory sufitowe firmy Westinghouse dostępne w naszym sklepie

  • Wentylatory stojące

   Wentylatory stojące do świetne rozwiązanie na upalne dni. Powiew chłodu nawet z dużej odległości i co interesujące - odstraszanie owadów - oto uniwersalne rozwiązanie w postaci przenośnych wiatraków na stabilnej podstawie. Wysokiej jakości wentylatory metalowe z łożyskami kulkowymi to inwestycja w Wasz komfort termiczny, która posłuży całe lata. Nowoczesna stylistyka sprawia, że nawet zwykły mieszacz powietrza może stać się ozdobą każdego wnętrza. Do mniejszych pomieszczeń polecamy wentylatory stołowe, które możemy umieścić na meblach, półce czy biurku. Większe przestrzenie, zwłaszcza wyższe pomieszczenia znakomicie ochłodzi wentylator podłogowy z możliwością zmiany kąta nachylenia głowicy.

  • Wentylatory podłogowe

   Wentylatory podłogowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, gwarantując przebywającym w nich osobom komfort termiczny. Możliwość regulacji kąta nachylenia głowicy sprawa, że możemy je wykorzystywać również w sezonie grzewczym, zwłaszcza przy ogrzewaniu ciepłem z kominka do "mieszania" powietrza w pomieszczeniu. Często wentylatory te nazywamy przemysłowymi z racji ogromnego pędu powietrza jaki są w stanie wytworzyć oraz dużej funkcjonalności. Łatwość instalacji oraz przenoszenia sprawia, że wentylatory podłogowe są cenione przez właścicieli małych i średnich zakładów przemysłowych, punktów usługowych oraz sklepów. Do mieszkań czy domków letniskowych polecamy nieco inny typ wentylatorów - wentylator stołowy, które oprócz regulacji kąta nachylenia głowicy mają również funkcję oscylacji. Do większych pomieszczeń oraz np na werandę polecamy wentylator stojący, których solidna podstawa zapewni stabilna pracę nawet na niezbyt równym podłożu.

  • Wentylatory stołowe

   Wentylatory stołowe zapewnią dobre samopoczucie nawet w najgorętsze dni. To znakomita alternatywa dla klimatyzacji pomieszczeń w biurach, gdzie często poprawa cyrkulacji powietrza wystarcza dla osiągnięcie komfortowych warunków pracy w letnie dni. Oferujemy wentylatory biurkowe metalowe z łożyskami kulkowymi, w których precyzja wykonania łączy się z nowoczesną stylistyką, natomiast nowatorskiej konstrukcji łopat wirnika zawdzięczamy cichą pracę przy dużej wydajności i małym zużyciu prądu. Do wysokich i dużych pomieszczeń lepszym rozwiązaniem będzie wentylator podłogowy z możliwością regulacji kąta nachylenia wiatraka, co daje możliwość skierowania mocnego strumienia powietrza nawet pionowo ku górze dla zapewnienia cyrkulacji na całej przestrzeni. Do pracy w mniej stabilnych warunkach, np w werandzie czy w ogrodzie polecamy wentylator stojący, który w podstawie posiada balast, gwarantujący stabilną pracę na niedoskonałym podłożu.

  Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

  per page