14 Wyniki

Kratki wentylacyjne do drzwi

Wyrównanie ciśnienia w pomieszczeniach. Dopływ czystego powietrza z zewnątrz. Wentylowanie spiżarni, kuchni czy innych pomieszczeń w których konieczne jest zachowanie właściwej cyrkulacji powietrza. W tym wszystkim pomogą kratki wentylacyjne do drzwi.

W ofercie iWENTYLATORY.pl znajduja się kratki metalowe oraz plastikowe wszystkich wielkości i rodzajów. Montaż każdej z nich jest po wyjątkowo łatwy. Wystarczy wsunąć je do przygotowane otworu, w niektórych przypadkach dokręcić śrubami. Zbudowanie dobrze funkcjonującego systemu wentylacyjnego wraz z dobrze dobranymi kratkami może stanowić nie lada wyzwanie. Jak to zrobić doradzamy w naszym kąciku porad. Możemy również porozmawiać o Waszym konkretnym przypadku. Wystarczy skontaktować się z nami na info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij