1 Wyniki

Kratki wentylacyjne do sufitu

Kratki wentylacyjne jak część sufitów podwieszanych. Wygodne i eleganckie rozwiązanie dla przemysłowych, sklepowych i domowych systemów wentylacji, ogrzewania lub klimatyzacji.

 

Kratki wentylacyjne do sufitów podwieszanych są najczęściej wykonane z wysokiej jakości odpornego plastiku, który bez problemów radzi sobie z wyższą temperaturą. Montaż jest nadzwyczaj prosty, kratkę wystarczy umieścić w przygotowanym otworze w suficie. Gotowe.

 

Zbudowanie dobrze funkcjonującego systemu wentylacyjnego wraz z dobrze dobranymi kratkami może stanowić nie lada wyzwanie. Jak to zrobić doradzamy w naszym kąciku porad. Możemy również porozmawiać o Waszym konkretnym przypadku. Wystarczy skontaktować się z nami na info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij