megjelenítése / elrejtése menü

  Drzwiczki rewizyjne Oto 91 produktów.

  Drzwiczki rewizyjne w różnych rozmiarach do toalety, WC, do kotłowni i innych pomieszczeń, w których konieczne jest zamaskowanie np. licznika wody, główny zawór wody, wentylatora kanałowego, skrzynki elektrycznej itp. Oferujemy drzwiczki plastikowe, drzwiczki metalowe w wersji z uchwytami do otwierania lub zamykane system klick oraz drzwiczki rewizyjne do zabudowy.

  • Drzwiczki rewizyjne PCV

   Plastikowe drzwiczki rewizyjne są przewidziane do montażu w ścianie i płytach kartonowo-gipsowych, świetnie również nadają się do instalacji na glazurę, tynki lub panele ścienne czy tez płyty meblowe. Drzwiczki są wyprodukowane z masy plastikowej ABS z dodatkiem stabilizatora UV, co czyni je odpornymi na zżółknienie. Plastikowe drzwiczki rewizyjne znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim przy pionach w toalecie lub kuchni gdzie będą maskować dostęp do zbiorników kondensatu, filtrów, a w szczególnych przypadkach nawet do transformatorów.

  • Drzwiczki rewizyjne metalowe

   Metalowe drzwiczki rewizyjne do montażu na ścianę,do płyt kartonowo-gipsowych, prosty montaż za pomocą śrub lub kleju. Otwieranie rewizyjnych drzwiczek na lewą lub na prawą stronę, poziomo lub pionowo. Drzwiczki są wyprodukowane ze stali, pokrytej powłoką polimerową w kolorze białym co umożliwia ich wykorzystanie również w wilgotnym środowisku. Metalowe, rewizyjne drzwiczki znajdą swoje zastosowanie w garażach, kotłowniach, pomieszczeniach gospodarczych, również na fasadach budynków. Szczególnie polecamy zastosowanie drzwiczek rewizyjnych do zamaskowania wentylatorów kanałowych, nagrzewnic elektrycznych czy zbiorników kondensatu.

  • Drzwiczki rewizyjne do zabudowy

   Drzwiczki rewizyjne stalowe do zabudowy- wysokiej jakości drzwiczki rewizyjne przeznaczone do zabudowy glazurą, płytami meblowymi czy panelami ściennymi. Znakomicie nadają się do ukrycia wszelkiego rodzaju liczników i podzielników, filtrów, wentylatorów kanałowych czy zaworów zwrotnych. Zastosowanie zamków magnetycznych pozwala na zachowanie łatwego dostępu do tych urządzeń przy równoczesnym dobrym efekcie estetycznym.

  • Drzwiczki rewizyjne do rur spiro

   Klapy rewizyjne do rur spiro to niezwykle użyteczny element systemu wentylacyjnego. Wykonane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, wyposażone są w uszczelkę i system zamykania za pomocą śrub oraz dodatkowo dociskających sprężyn, co gwarantuje szczelność połączeń i zapobiega utracie ciśnienia w systemie. Pozwalają na kontrolę stanu wnętrza kanałów wentylacyjnych spirobez konieczności demontażu systemu. Szczególnie przydatne w instalacjach DGK opartych na turbinach kominkowych

  Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

  per page