megjelenítése / elrejtése menü

  Anemostaty Oto 49 produktów.

  Plastikowe i metalowe dyfuzory są skonstruowane specjalnie tak, aby połączyły wietrzenie i zasysaniem, do montażu na ścianę i sufit. Anemostaty plastikowe i anemostaty metalowe dyfuzory posiadają regulowany zawór przepływu powietrza. Są wyposażone w pierścień usztywniający z gumy piankowej. Anemostaty czyli inaczej mówiąc dyfuzory to idealne zakończenie nawiewnych i wywiewnych kanałów PCV w instalacji wentylacyjnej central rekuperacyjnych.

  • Anemostaty plastikowe

   Plastikowe anemostaty czyli fachowo - zawory tarczowe mogą być wykorzystywane do montażu na ścianie i suficie. Stanowią alternatywę dla kratek wentylacyjnych. Mają płynnie regulowany zawór przepływu powietrza, który stanowi metodę wyrównywania siły nadmuchu lub wyciągu w konkretnych punktach pomieszczeń w mechanicznej instalacji wentylacyjnej w systemie kanałów wentylacyjnych PCV wentylowanych dzięki wentylatorom kanałowym. Plastikowe anemostaty wykonane są z odpornego na wpływ promieni UV plastiku.

  • Anemostaty metalowe

   Metalowe anemostaty - zawory tarczowe mają zapewnić płynną regulację przepływu na wylotach i wlotach do systemu wentylacji mechanicznej. Metalowe dyfuzory są wyprodukowane z stali z warstwą polimerową w białym kolorze lub ze stali nierdzewnej. Stanowią doskonałe wsparcie dla regulatorów obrotów sterujących pracą wentylatorów kanałowych lub wentylatorów dachowych w systemie wentylacji mechanicznej.

  • Anemostaty chromowane

   Anemostaty chromowe to bardzo modna alternatywa dla zwykłych kratek wentylacyjnych w pomieszczeniach, w których na równi z jakością wentylacji stawiany jest wysoki poziom estetyki wykończenia wnętrza. W mniejszych obiektach, gdzie nie są rozprowadzone instalacje oparte na wentylatorach kanałowych, ciekawym i nieszablonowym rozwiązanie będą wentylatory Icon lub wentylatory IFan . Anemostaty chromowane to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

  • Anemostaty wirowe

   Anemostaty wirowe wraz ze skrzynkami rozprężnymi Plenum Box to nowoczesne i bardzo ekonomiczne zakończenie systemów wentylacji nawiewnej w obiektach użytkowych i przemysłowych, szczególnie polecane w systamach ukrytych w lekkiej zabudowie podwieszanej. Zamiast kilku zwykłych małych anemostatów możliwe jest zastosowanie jednego wirowego. Zapewni on równomierną dystrybucję powietrza nawet w dużej przestrzeni, bez konieczności budowania gęstej sieci kanałów wentylacyjnych

  • Dyfuzory i dysze dalekiego zasięgu

   Dyfuzory sufitowe lub kierowane dysze dalekiego zasięgu równomiernie rozprowadzą dmuchane powietrze z kanału wentylacyjnego w systemach wentylacji mechanicznej lub nawiewu z central rekuperacyjnych. Najlepiej komponują się z kanałami wentylacyjnymi PCV, ale po odpowiednim montażu moga stanowić element systemu kanałów metalowych.

  Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

  per page