megjelenítése / elrejtése menü

    Wentylatory łazienkowe z dużym ciśnieniem Oto 9 produktów.

    Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe służące do wietrzenia pomieszczeń, które potrzebują wymuszonej cyrkulacji powietrza z powodu zagrożenia wilgocią, pleśnią czy też nieprzyjemnymi zapachach itp. Szczególnie przydatne będą, gdy potrzebne jest wentylowanie na dalsze odległości. Montuje się je na przykład w domach jednorodzinnych do ścian w miejscach, gdzie nie ma możliwości wykorzystania klasycznych wentylatorów łazienkowych bądź zwykłych wentylatorów kanałowych w systemie kanałów wentylacyjnych PCV.

    Wentylatory o podwyższonym ciśnieniu roboczym swoje niezwykłe właściwości zawdzięczają konstrukcji promieniowej oraz wyposażeniu w łożyska kulkowe. Mają ciekawy design i są bardzo efektywne przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu, co jest szczególnie ważne, gdy pracują w miejscach wymagających częstej lub wręcz nieprzerwanej wentylacji

    Również ten typ wentylatorów można uzupełnić o akcesoria : zewnętrzny czujnik wilgoci , wyłączniki czasowe oraz wielofunkcyjną jednostkę sterującą.

    Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.