megjelenítése / elrejtése menü

  Rekuperacja Oto 61 produktów.

  Rekuperacja to odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń. Energia jest odzyskiwana w wymiennikach i przez nie przekazywana do świeżego powietrza, które jest do mieszkalnych pomieszczeń dostarczane już wstępnie podgrzane do wymaganej temperatury. Do głównych zalet systemu rekuperacji należy zmniejszenie kosztów ogrzewania i trwałe zmniejszenie wilgoci w domu. Zaletą naszych jednostek rekuperacji jest to, że są w odróżnieniu od klasycznych płytowych wymienników ciepła skonstruowane tak, aby zniosły także pracę w temperaturze poniżej zera i tym samym nie zamarzły.

  • Pokojowe jednostki rekuperacyjne

   Mieszkasz blisko ulicy, masz zanieczyszczone powietrze na zewnątrz, lub tworzy ci się w domu wielka wilgoć, czy jesteś alergikiem i nie możesz porządnie wywietrzyć mieszkania? Centrala rekuperacyjna to produkt idealny dla Ciebie -bez utraty ciepła uzyskasz świeże i czyste powietrze,a dzięki filtrom obniżysz poziom alergenów w swoim otoczeniu. Jednakże nie zawsze istnieje możliwość stworzenia rekuperacji centralnej- dla pojedynczych pomieszczeń dedykowane są jednostki pokojowe- tzw jednorurowe. Wśród naszej oferty na szczególna uwagę zasługuje model Dalap ZEPHIR ZF LUX 50, który jest wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, takich jak praca sterowane poziome wilgotności lub tryb nocny.

  • Centralna rekuperacja

   Oferujemy małe jednostki rekuperacji odpowiednie do mieszkania lub domu. Rekuperacja czyści powietrze przy jednoczesnym zachowaniu temperatury – oszczędność energii. Doskonała cena, w magazynie, natychmiastowa wysyłka.

  • Filtry do rekuperacji
   Oferujemy wysokiej jakości filtry do rekuperacji - wlotowy i wylotowy do wychwytywania nieczystości. Łatwo wymienne, ze stalową, drucianą ramą. Przyjazna cena.
  • Letnie bloki
   Oferta letnich bloków do jednostki rekuperacji do pracy w okresie letnim. Zastosowanie tych urządzeń pozwala zmienić system rekuperacji w system wentylacyjny w okresie letnim
  • Akcesoria
   Oferta akcesoriów do małych jednostek odzyskiwania ciepła do pomieszczenia. Chodzi głównie o pilota zdalnego sterowania i pilota na ścianę.

  Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

  per page