megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność

   Wentylatory przemysłowe Oto 166 produktów.

   Poszukujesz  promieniowych wentylatorów dachowych lub wentylatorów osiowych wywiewnych wentylatorów zewnętrznych lub turbin do kanałów prostokątnych?  W takim razie jesteś na dobrym miejscu! Oferujemy ci wysokiej jakości wentylatory przemysłowe  przeznaczone do pracy ciągłej. Wentylatory są wyposażone w łożyska kulkowe dla długiej żywotności i bezproblemowej pracy. W naszym centralnym magazynie na powierzchni ponad 1500 m² mamy wystarczająco dużą ilość wentylatorów przemysłowych Dalap, aby zrealizować największe nawet zamówienia. W magazynie we Wrocławiu znajdują się zawsze dostępne ilości detaliczne najbardziej nawet wyszukanych modeli wentylatorów przemysłowych.

   • Wentylatory osiowe na ścianę

    Wentylatory przemysłowe osiowe Dalap RAB TURBO oraz Dalap TF przeznaczone do montażu na ścianę do pracy wywiewnej. Wentylatory te służą przede wszystkim do wietrzenia barów, kawiarenek, pubów, dyskotek, garaży, hal produkcyjnych, pracowni malarskich i fotograficznych oraz podobnych, w szczególności w miejscach, w których nie jest możliwe wykorzystanie wentylatorów kanałowych. Wentylatory przemysłowe Dalap RAB TURBO to wysokiej klasy profesjonalne urządzenia o wysokiej wydajności. Od strony wnętrza obiektu wyposażone są w siatkę zabezpieczającą przed przedostaniem się przedmiotów do wnętrza urządzenia, natomiast od strony fasady budynku konieczne jest zastosowanie kratek grawitacyjnych. Dla zachowanie pełnej kontroli nad wydajnością pracy wentylacji dobrze jest zastosować regulatory obrotów oczywiście dobrane parametrami do mocy wentylatora.

   • Wentylatory osiowe okrągłe

    Wysokiej jakości przemysłowe wentylatory osiowe z metalu na ścianę z płytą montażową w okrągłym kształcie. Wentylatory przemysłowe osiowe Dalap RAB O TURBO to wysokiej jakości urządzenia, w których bardzo wysoka jakość idzie w parze w niską ceną. Okrągła płyta montażowa pozwala ograniczyć miejsce na ścianie, które zajmuje wentylator. Należy jednak pamiętać, że konieczne jest dostosowanie typu płyty montażowej do rodzaju materiału z jakiego wykonana jest ściana. Jeśli są to materiały niej wytrzymałe, trzeba wybrać wentylatory z kwadratową płytą montażową.. Aby zapobiec uszkodzeniu wentylatora przez liście czy inne zanieczyszczenia konieczne jest zastosowanie na fasadzie budynku kratki grawitacyjnej, która zabezpieczy urządzenie.

   • Wentylatory ślimakowe

    Wentylatory do przewodów prostokątnych wykorzystywane są do prowadzenie wentylacji wywiewnej z obiektów przemysłowych, sklepów, kuchni, barów, restauracji, średniej wielkości hal, serwisów samochodowych itp. Urządzenia te sa przeznaczone do montażu w systemach kanałów wentylacyjnych metalowych, które stanowią część większych przemysłowych instalacji wentylacyjnych. Wentylatory Dalap SKT charakteryzują się wysokim ciśnieniem roboczym oraz dużą odpornością termiczną- do 70° C. Silniki tych urządzeń dostosowane są do płynnej regulacji za pomocą regulatora obrotów.

   • Wentylatory wyciągowe zewnętrzne

    Wentylatory Dalap VIT to wysokiej jakości wentylatory przemysłowe, promieniowe, wykonane z metalu. Przeznaczone są do montażu na zewnętrznej ścianie budynku. Z tego powodu stanowią cichą alternatywę dla wentylatorów kanałowych montowanych wewnątrz pomieszczeń. Znakomicie sprawdzają się przy ciągłej wentylacji wywiewnej, można je również zastosować jako wentylatory wyciągowe z okapów kuchennych, jednak w tym przypadku zalecamy wykorzystanie regulatorów obrotów dla pełnej kontroli nad pracą wentylatora. Dla dużych okapów wyciągowych w kuchniach profesjonalnych w restauracjach czy hotelach rekomendujemy korzystanie profesjonalnych wentylatorów gastronomicznych.

   • Wentylatory dachowe

    Wentylatory dachowe znajdą swoje zastosowanie w wentylacji budynków przemysłowych (fabrykach, magazynach itp.), w hodowli zwierząt (obory, stajnie itp.), podstacji elektrycznych i innych urządzeniach elektrycznych. Stanowią doskonałą alternatywę dla wentylatorów kanałowych, gdy nie ma możliwości wyprowadzenia wyrzutni przez ścianę budynku. Wentylatory dachowe Dalap są przystosowane do płynnej regulacji prędkości obrotowej za pomocą regulatorów obrotów.

   • Głowice kominowe

    Głowice kominowe zaprojektowane zostały dla poprawy wydajności wentylacji grawitacyjnej wywiewnej. Przeznaczone są do wsparcia domowych szybów wentylacyjnych z niskim, naturalnym odprowadzaniem powietrza, dzięki specjalnej budowie można je wykorzystać do odprowadzania także do wysokich temperatur 150 ° C. Znakomicie sprawdzają się w wentylacji niewielkich pomieszczeń gospodarczych takich jaki drewutnie, domki narzędziowe, altany działkowe itp, w których rachunek ekonomiczny nie uzasadnia montażu wentylacji mechanicznej. Dla większych pomieszczeń, w których pionowe szyby wentylacji grawitacyjnej nie są w stanie prawidłowo wymienić powietrza, dobrym rozwiązaniem są elektryczne wentylatory dachowe.

   • Do środowiska zagrożonego wybuchem

    Przemysłowe ścienne wentylatory osiowe do środowiska zagrożonego wybuchem. Wentylatory z certyfikacją EX ATEX spełniające najwyższe normy bezpiczeństwa dla urządzeń przeznaczonych do wentylacji wywiewnej w warunkach specjalnych. Różne warianty rozmiarowe zarówno w wersji zasilanej na 230V jak i 400V. Gwarantujemy wysoka jakość produktów, doskonałe ceny i szybki serwis. Polecamy również dodatkowe akcesoria, niezbędne do zapewnienia pełnej funkcjonalności i bezpieczności systemu wentylacji takie jak regulatory obrotów oraz kratki z żaluzjami grawitacyjnymi.

    W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy informacji przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

   Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

   per page