megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność

   Wentylatory kanałowe Oto 171 produktów.

   Wentylatory kanałowe i turbiny kanałowe są przeznaczone do tworzenia systemów wentylacji mechanicznej nawiewnej, wywiewnej oraz mieszanej. Wentylatory kanałowe można podłączać do kanałów wentylacyjnych PCV , rur spiro, elastycznych kanałów aluminiowych typu spiro oraz do przewodów elastycznych PCV. Większość wentylatorów kanałowych jest wyposażonych w łożyska kulkowe dla przedłużenia żywotności oraz bezproblemowej pracy. Praktycznie każdy z naszych wentylatorów kanałowych jest dostosowany do sterowania za pomocą regulatorów obrotów, zaś wysokie parametry sprężu pozwalają na wykorzystanie w systemie kanałów filtrów. W ofercie nie może zabraknąć także tańszych wentylatorów kanałowych z łożyskiem ślizgowym do przerywanej wentylacji. W naszym magazynie we Wrocławiu mamy w ciągłej ofercie pełen asortyment w ilościach detalicznych. Wszystkie nasze produkty w ilościach hurtowych przechowujemy w naszym centralnym magazynie,gdzie w hali o powierzchni ponad 1500 metrów setki produktów są gotowe do natychmiastowego transportu do polskiego magazynu. Nawet największe zamówienia realizujemy w ciągu kilku dni.

   • Wentylatory kanałowe wewnętrzne

    Wentylatory Vents VKO1 są odpowiednie do kanałów o mniejszej średnicy. Ich zaletą jest to, że umieszcza się je całe w kanałach wentylacyjnych PCV i nie narusza się tym ciągłości systemu. Swoje zastosowanie wentylatory znajdą w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych jak np: hale, garaże, sklepy, łazienki, kuchnie, zwłaszcza w połączeniu z czujnikiem wilgoci, pozwalając uzyskać kontrolę nad poziomem wilgotności w wietrzonych obiektach. Wentylatory VKO1 są wyposażone w łożyska kulkowe. Dokupienie regulatora obrotów umożliwia płynne sterowanie pracą wentylatora.

   • Wentylatory kanałowe końcowe

    Wentylatory osiowe kanałowe końcowe Vents VKO z wydajnością aż do 358 m³/godz. Zaprojektowane do ciągłego lub regularnego odsysania powietrza z łazienki, prysznica, kuchni i innych mieszkalnych pomieszczeń. Unikatowy sposób montażu - jako wlot do kanału, sprawia, że wentylatory serii VKO nie wymagają zastosowania dodatkowych komponentów systemu wentylacyjnego - jak kratki wentylacyjne czy anemostaty. Wentylatory tego typu maja swoje zastosowanie w systemach wentylacyjnych opartych na kanałach wentylacyjnych okrągłych PCV lub kanałach wentylacyjnych metalowych

   • Wentylatory kanałowe osiowe plastikowe

    Wentylator osiowy kanałowy Dalap AP są najczęściej wykorzystywanym wentylatorem w kanałach metalowych oraz kanałach PCV. Jego zaletami są: jest lekka konstrukcja, wysoka wydajność i cicha praca. Jest on wykorzystywany przez większość plantatorów w produkcji szklarniowej oraz przy domowej hodowli i uprawie roślin. Swoje zastosowanie znajdzie także w pomieszczeniach jak również gospodarczych jak np: halach, garażach, sklepach, łazienkach, kuchniach itp. Wentylator Dalap AP jest wyposażony w łożysko kulkowe oraz dwustopniowy silnik, co sprawia, że ​​wprost idealnie nadaje się do wykorzystania w pracy ciągłej. Dopracowana konstrukcja wentylatora sprawia, że dobrze sprawdza się w systemach wentylacyjnych z nagrzewnicą elektryczną lub gdy jest potrzeba zastosowania filtrów.

   • Wentylatory kanałowe osiowe metalowe

    Wentylatory osiowe kanałowe Dalap VPI w metalowej obudowie z dużą mocą ssania lub przewodzenia powietrza. Zaprojektowane do ciągłego lub regularnego odsysania powietrza z łazienki, prysznica, kuchni i innych mieszkalnych pomieszczeń. Możliwość montażu zewnętrznego lub do wnętrza kanału. Dla pomieszczeń o szczególnych wymaganiach akustycznych proponujemy ciche wentylatory osiowe kanałowe Dalap AP OUIET w metalowej obudowie wyposażonej w tłumik drgań i hałasu. Wentylatory kanałowe metalowe rekomendujemy do zastosowania w systemach kanałów wentylacyjnych metalowych, ewentualnie przy mniejszych średnicach można wykorzystać kanały wentylacyjne okrągłe PCV. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni wentylator, zwykle doradzamy wybór mocniejszego urządzenia, którym możemy sterować za pomocą regulatorów obrotów,aby uzyskać doskonałą kontrolę na przepływami powietrza w systemie.

   • Wentylatory kanałowe radialne plastikowe

    Wentylatory promieniowe kanałowe DALAP TURBINE P w plastikowej obudowie z mocą odsysania aż do 1700 m³/godz. Wykorzystuje się je do wietrzenia i nawiewu powietrza w sklepach, biurach czy innych pomieszczeniach - idealne do wilgotnych pomieszczeń jakimi są np. łazienki, kuchnie itp. Jednakże w skrajnych warunkach względnej wilgotności powietrza warto rozważyć montaż zbiorników kondensatu. Unikalna konstrukcja wentylatorów TURBINE P pozwala na uzyskanie dużych wartości ciśnienia roboczego przy stosunkowo niskim poborze energii. Silniki tej serii wentylatorów znakomicie radzą sobie z płynnym sterowaniem prędkością obrotową za pomocą regulatorów obrotów, natomiast zastosowanie zewnętrznego czujnika wilgoci pozwoli na automatyzację procesu wentylacji.

   • Wentylatory kanałowe okrągłe metalowe

    Wysokiej wydajności wentylatory osiowe Dalap FKO do montażu wewnątrz systemów wentylacyjnych. Wentylatory metalowe kanałowe Dalap FKO przeznaczone są do zasysania powietrza z obiektów przemysłowych (garaży, magazynów, serwisów samochodowych, warsztatów, sklepów itp.). Są odpowiednie do instalacji z kanałami o większej stracie ciśnienia. Osiągają duży przepływ powietrza. Wentylatory FKO są wyposażone w silnik z łożyskiem kulkowym, który jest idealny do użytku w pracy ciągłej, dodatkowo znakomicie współpracuje z regulatorami obrotów. Wentylatory tego typu przeznaczone są do pracy w systemach kanałów wentylacyjnych metalowych o dużych średnicach. Jeśli pomieszczenia ze względu na swoją wielkość nie wymagają aż tak wielkich przepływów warto rozważyć wykorzystanie systemu kanałów wentylacyjnych PCV oraz mniejszych wentylatorów kanałowych PCV

   • Wentylatory kanałowe radialne metalowe

    Przemysłowe wentylatory promieniowe Dalap TURBINE M ze stali o wydajności aż do 5260 m³/godz. Odpowiednie do większych pomieszczeń takich jak: hale, restauracje, sale gimnastyczne, restauracje, sklepy. Wentylatory przemysłowe Dalap TURBINE M osą wyposażone w bardzo wydajny silnik elektryczny o niskim zużyciu energii, którego pracą można sterować za pomocą regulatorów obrotów. Istotnym elementem jest ograniczenie strat ciśnienia w systemie poprzez precyzyjny montaż wentylatora, w tym celu doradzamy użycie specjalnej taśmy klejącej. Wentylatory Dalap TURBINE M są najwyższej jakości urządzeniami, które pozwolą uzyskać najwyższą wydajność systemu wentylacyjnego, lecz wiąże się z tym duża moc silników i niestety wzrost hałasu w kanałach, dlatego proponujemy w naszej ofercie tłumiki akustyczne, pozwalające ograniczyć ten efekt.

   • Wentylatory kanałowe metalowe ciche

    Wentylatory promieniowe Dalap SPV z termo- i dźwiękoizolacją i wydajnością aż do 1500m³/godz. Wyjątkowo ciche i wydajne z silnikiem z łożyskiem kulkowym wentylatory Dalap SPV to urządzenia do pomieszczeń, w których niezbędny idealnie wyciszony system wentylacyjny. Dzięki wyposażeniu tego wentylatora w tłumiące drgania i dźwięki tłumiki ograniczony poziom hałasu emitowanego przez wentylator Dalap SPV do 30% w porównaniu do innych wentylatorów o podobnych parametrach. Dla dodatkowego wyciszenia systemu wentylacyjnego stosuje się tłumiki akustyczne oraz izolację do kanałów wentylacyjnych. Wentylatory SPV w połączeniu z czujnikiem wilgoci pozwolą stworzyć w pełni automatyczną wentylację np gabinetach SPA czy salonach piękności, gdzie niezbędna jest troska również o komfort akustyczny klientów.

   • Wentylatory kominkowe

    Turbiny kominkowe z serii DALAP FN do systemu ogrzewania domu DGP za pomocą regulacji ciepła kominka lub płomienia w kominku. Może to być znakomity uzupełniający system ogrzewania domu, pozwalający znacząco ograniczyć koszty. Wentylatory kominkowe  są wyposażone w termiczną i akustyczną izolację oraz termostat. Zakres temperatury pracy do 150 °C. Dla optymalnego wykorzystania zalet turbin kominkowych i uzyskania najlepszego efektu dystrybucji gorącego powietrza powinny zostać wykorzystane kanały wentylacyjne izolowane lub izolacja do kanałów wentylacyjnych w połączeniu z nawiewem przez system kanałów wentylacyjnych metalowych

   • Wentylatory gastronomiczne

    Oferujemy wysokiej jakości wentylatory Dalap LT do profesjonalnych kuchni. Odpowiednie do restauracji, hoteli, pubów i innych obiektów gastronomicznych, również typu fast food. Tłuszczoodporne, wyposażone w izolacje akustyczną, odpowiednie do przyłączenia do okapów gastronomicznych. W przypadku tego typu wentylatorów ważne jest precyzyjne sterowanie ich mocą, dlatego warto uzupełnić instalację zasilającą wentylator o regulator obrotów dobrany do mocy silnika. Dla podniesienia trwałości systemu wentylacji w tak trudnych warunkach ważne jest wykorzystanie właściwych - w tym wypadku metalowych kanałów wentylacyjnych. Natychmiastowa wysyłka, profesjonalny serwis. Wentylatory Dalap LT tylko u nas w cenach producenta.

   • Wentylatory kanałowe wyciągowe metalowe

    Promieniowe wentylatory kanałowe Dalap RCV z wydajnością aż do 1880 m³/h wyprodukowane są ze stali, do montażu na powierzchni ściany jako zakończenie wewnętrzne instalacji wentylacyjnej wyciągowej. Bardzo mocne silnik wentylatorów RCV dostosowane są do zmniejszania prędkości obrotowej za pomocą regulatorów obrotów, a ich wysokie osiągi pozwalają na sprawna prace tych wentylatorach w systemach z który znajdują się różnego rodzaju filtry lub nagrzewnice elektryczne.

   • Wentylatory kanałowe prostokątne

    Oferujemy wysokiej jakości wentylatory kanałowe Vents VKP do kanałów prostokątnych. W magazynie posiadamy wersje standardowe, ciche a także wersje zasilane prądem 400 V. Systemy kanałów prostokątnych to przede wszystkim wentylacja mechaniczna obiektów przemysłowych, często jednak nawet w takich obiektach warto zastosować rozdrobniony system opraty na mniejszych średnicach kanałów metalowych okrągłych oraz kilku mniejszych wentylatorach kanałowych. Pozwoli to na uzyskanie precyzyjne dobranego poziomu wymiany powietrza w różnych częściach obiektu

   Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

   per page