megjelenítése / elrejtése menü

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Światło

   Wentylatory sufitowe Oto 132 produktów.

   Luksusowe wentylatory sufitowe są dostępne w wersjach z oświetleniem lub bez oświetlenia. Wentylatory sufitowe zapewniają dopływ świeżego powietrza i zmniejszają wydatki na ogrzewanie poprzez poprawę cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości, markowe wentylatory sufitowe Westinghouse. W magazynie mamy duży wybór  wentylatorów sufitowych przygotowanych do natychmiastowej wysyłki. Dla Państwa wygody mamy w ofercie również dużą ilość elementów dodatkowych jak pręty przedłużające, piloty zdalnego sterowania oraz regulatory ścienne oraz klosze szklane do wentylatorów.

   • Wentylatory sufitowe z oświetleniem

    Wentylatory sufitowe z oświetleniem to znakomita alternatywa dla tradycyjnych lamp. Szeroki wybór modeli, wielkości i stylistyki wentylatorów Westinghouse dostępny w naszej ofercie pozwoli dopełnić wystrój Waszych salonów czy sypialni oryginalnym dodatkiem. Zróżnicowana ilość łopat, punktów świetlnych oraz zróżnicowana wielkość i kolorystyka pozwolą dobrać wentylator sufitowy dokładnie do potrzeb o oczekiwań. Montaż wentylatorów sufitowych w pomieszczeniach wyższych niż 3,2 metra wymaga zastosowania dodatkowego drążka przedłużającego oraz w takim przypadku warto zastosować któryś z systemów zdalnego sterowania wentylatorem.

   • Wentylatory sufitowe bez oświetlenia

    Wentylatory sufitowe bez oświetlenia oferowane przez nasz sklep to wysokiej jakości produkty dla domu czy biura. Ze względu na niezwykły design nasze wiatraki mogą stać się prawdziwą ozdobą biura, gabinetu kosmetycznego czy salonu fryzjerskiego. Proponujemy również minimalistyczne wentylatory o industrialnej stylistyce, odpowiednie do klubów, pubów a nawet do hal przemysłowych. Szeroki wybór kolorów i rozmiarów to gwarancja udanego wyboru.

   • Wentylatory sufitowe do pomieszczeń o wielkości

    Wybierz wentylator sufitowy optymalny dla wielkości Twojego pomieszczenia. Wysokość sufitu nie jest ważna. Przy wyższych pomieszczeniach wykorzystaj dodatkowo przedłużające pręty, które również znajdziesz w naszej ofercie.

   • Wentylatory sufitowe według kolorów
    Oferujemy wysokiej jakości wentylatory sufitowe w szerokim zakresie kolorów. Prawie każdy wentylator ma z każdej strony łopatki w różnych kolorach, to znaczy, że także model podstawowy jest dwukolorowy.
   • Wentylatory sufitowe według średnicy

    Oferujemy wentylatory sufitowe o różnych średnicach (od 76 cm do 142 cm). Wysokiej jakości konstrukcja, modny design, doskonała cena, natychmiastowa wysyłka.

   • Piloty do wentylatorów sufitowych

    Oferujemy piloty do zdalnego sterowania oraz panele sterowania na ścianę dla wentylatorów sufitowych firmy Westinghouse. Doskonałe ceny, dostępne w magazynie, szybka wysyłka.

   • Pręty przedłużające do wentylatorów sufitowych

    Masz zbyt wysoki sufit, aby umieścić na nim standardowy wentylator sufitowy Westinghouse? Zobacz nasze przedłużające pręty w wielu kolorach i wariantach. Jest to wyrób dedykowany do konkretnego koloru i modelu- idealnie dopasujesz pręt przedłużający do swojego wentylatora sufitowego Westinghouse. Super ceny, dostępne w magazynie, natychmiastowa wysyłka.

   • Klosze szklane do wentylatorów sufitowych

    Klosze szklane do wentylatorów sufitowych z oświetleniem firmy Westinghouse. Oryginalne produkty pozwolą zachować pełną funkcjonalność i nieskazitelny wygląd waszych wentylatorów z lampą Westinghouse. Aby idealnie dopasować wentylator sufitowy do indywidualnych potrzeb proponujemy zakup pilotów zdalnego sterowania oraz regulatorów ściennych natomiast w przypadku wysokich pomieszczeń dostosowanie wentylatora poprzez wykorzystanie prętów przedłużających o odpowiedniej długości.

   Sortuj według Cena: od najniższej Cena: od najwyższej Wg: dostępności

   per page