2 Wyniki

Wentylatory okienne

Wentylatory okienne znajdą swoje zastosowanie tam gdzie nie chcecie lub nie możecie naruszyć ściany lub nie możliwości budowy systemu wentylacyjnego opartego na kanałach wentylacyjnych metalowych lub kanałach wentylacyjnych PCV oraz wentylatorze kanałowym. W powierzchni okna wycinamy potrzebny otwór i osadzamy tam wentylator. Dzięki dołączonej uszczelcenie ma obawy, że ciepło z mieszkania będzie uciekać na zewnątrz.

Również ten typ wentylatorów można uzupełnić o akcesoria : zewnętrzny czujnik wilgoci , wyłączniki czasowe oraz wielofunkcyjną jednostkę sterującą.

Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij