9 Wyniki

Wentylatory łazienkowe z dużym ciśnieniem

Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe służące do wietrzenia pomieszczeń, które potrzebują wymuszonej cyrkulacji powietrza z powodu zagrożenia wilgocią, pleśnią czy też nieprzyjemnymi zapachach itp. Szczególnie przydatne będą, gdy potrzebne jest wentylowanie na dalsze odległości. Montuje się je na przykład w domach jednorodzinnych do ścian w miejscach, gdzie nie ma możliwości wykorzystania klasycznych wentylatorów łazienkowych bądź zwykłych wentylatorów kanałowych w systemie kanałów wentylacyjnych PCV.

Wentylatory o podwyższonym ciśnieniu roboczym swoje niezwykłe właściwości zawdzięczają konstrukcji promieniowej oraz wyposażeniu w łożyska kulkowe. Mają ciekawy design i są bardzo efektywne przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu, co jest szczególnie ważne, gdy pracują w miejscach wymagających częstej lub wręcz nieprzerwanej wentylacji

Również ten typ wentylatorów można uzupełnić o akcesoria : zewnętrzny czujnik wilgoci , wyłączniki czasowe oraz wielofunkcyjną jednostkę sterującą.

Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij