Kratki wentylacyjne

Wentylacja -  kratki wentylacyjne niezbędne są do jej funkcjonowania. Przepuszczają powietrze, ale już nic poza tym. Sprawdzą się w pracy samodzielnej jak i jako zakończenie bardziej złożonych systemów wentylacyjnych.

W ofercie iWENTYLATORY.pl znajduje sie cała gama kratek wentylacyjnych w różnych wariantach wykończenia. Między innymi kratki wentylacyjne do kanałów PCV, kratki wentylacyjne do rur spiro lub wentylacyjne kratki z żaluzja grawitacyjną wykonane z metalu lub plastiku.

 

Ale to nie koniec. Kratek wentylacyjnych mamy o wiele więcej. Poniżej znajdują się wszystkie.

Jest dla nas oczywiste, że zbudowanie dobrze funkcjonującego systemu wentylacyjnego wraz z dobrze dobranymi kratkami może stanowić nie lada wyzwanie. Jak to zrobić doradzamy w naszym kąciku porad. Możemy również porozmawiać o Waszym konkretnym przypadku. Wystarczy skontaktować się z nami na info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34

89 Wyniki

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij