Wentylatory łazienkowe

Wentylatory łazienkowe to grupa małych i cichych urządzeń do zastosowania w budynkach mieszkalnych w miejscach takich jak: łazienki, toalety, kabiny prysznicowe, garderoby, salon, sypialnia, korytarz czy nawet pokoje dziecięce itp. Wentylatory można zamontować na ścianę lub sufit - w zależności od modelu. przystosowane do ciągłej lub częstej pracy systemu wentylacji .
Do zakupionych wentylatorów mamy przygotowane duże ilości elementów uzupełniających, które są niezbędne do budowy wydajnego systemu: regulatory obrotów, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne okrągłe PCV, kanały wentylacyjne prostokątne PCV, wszelkiego rodzaju złączki i redukcje itd.

82 Wyniki

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij