Wentylatory łazienkowe

Łazienki z uwagi na wyższą wilgotność są o wiele trudniejsze do sprawnego wentylowania niż inne miejsca. Niewietrzenie wilgotnych pomieszczeń jest złym rozwiązaniem i może doprowadzić do powstania nieprzyjemnego zapachu a w końcu do rozwoju pleśni i grzybów. Aby temu zapobiec wystarczy mieć w łazience wentylator, który bez problemu usunie wilgotne powietrze. Wentylatorów do łazienek mamy na iWENTYLATORY.pl całą serię. Podstawowe bez dodatkowych funkcji, z wyłącznikiem czasowym, z czujnikiem wilgotności, z czujnikiem ruchu, na 12V oraz wyjątkowo ciche.

Do zakupionych wentylatorów mamy przygotowane duże ilości elementów uzupełniających, które są niezbędne do budowy wydajnego systemu: regulatory obrotów, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne okrągłe PCV, kanały wentylacyjne prostokątne PCV, wszelkiego rodzaju złączki i redukcje itd.

Jeśli nie jesteście pewni wyboru, może pomogą nasze porady? Możemy to również przedyskutować osobiście. Czekamy na pytania przez e-mail info@iwentylatory.pl lub telefonicznie 71 780 41 34.

82 Wyniki

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij