1 Wyniki

Wentylatory PF

Wentylatory okrągłe Model PF Okrągłe wentylatory w klasycznej stylistyce są odpowiednie, tam gdzie możliwy jest montaż wentylatora klasycznego ,czy to z estetycznych powodów czy z uwagi na ograniczoną ilość miejsca - są to urządzenia najmniejszych rozmiarów. Wentylatory serii PF oferujemy w standardowych wymiarach dostosowanych do bezpośredniego montażu w kanałach wentylacyjnych okrągłych PCV 100, 125 i 150 mm .
Jeśli nawet model PF okaże się niemożliwy do zastosowania warto rozważyć budowę systemu wentylacyjnego opartego na wentylatorze naściennym promieniowym, który można umieścić w pobliżu otworu wentylacyjnego i połączyć z nim przy pomocy elastycznego kanału aluminiowego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w parametrach Twojej przeglądarki internetowej. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

zamknij